Add response
 1. 1
 2. 2
 3. 4
 4. 5
 5. 6
 6. 7
 7. ...
 8. 149
 9. KOSTIANTYN TKACHENKO
  Simonas Burneika, UAB Longlita
  Psichikos problemos (pažyma iš gydytojų turbūt padirbta), be realios vairuotojo patirties ir kompetencijos. Sugedus mašinai viduryje reiso pradeda reikšti savo sąlygas, grasinti ir visiškai atsisakyti toliau dirbti. Buvo išlaipinti iš vilkiko tik su policijos pagalba, visus dokumentus tyčia pradangino. Jokiu būdu negalima priimti šių vairuotojų į darbą, atėjo darbintis su sūnumi YEVHEN TKACHENKO.
 10. YEVHEN TKACHENKO
  Simonas Burneika, UAB Longlita
  Psichikos problemos (pažyma iš gydytojų turbūt padirbta), be realios vairuotojo patirties ir kompetencijos. Sugedus mašinai viduryje reiso pradeda reikšti savo sąlygas, grasinti ir visiškai atsisakyti toliau dirbti. Buvo išlaipinti iš vilkiko tik su policijos pagalba, visus dokumentus tyčia pradangino. Jokiu būdu negalima priimti šių vairuotojų į darbą.
 11. Viachaslau Klimovich
  Miroslav Šilobrit, UAB IRSANA
  Buvo įdarbintas ir prieš pat išvažiuojant pareiškė, kad vienas jis nevažiuos ir kadangi mašina ne nauja, tai jis su ja važiuot negali. Taip ir pasibaigė jo darbas
 12. ANDREI SASHCHANKA
  Miroslav Šilobrit, UAB IRSANA
  Važiavo išvažiuot į reisą ir nedavažiavo . Pasiaiškinimas - gavo pasiūlymą, kurio negali atsisakyt
 13. Valentīns Korsaks
  Artis Kalējs, Intervento
  Alkoholic !! / personal code 110955
 14. Kārlis Preiss
  Artis Kalējs, Intervento
  Alkoholiķis
 15. Andrei Hancharou
  Edita Berlinskienė, RAMRENTA
  Vairuotojas važiavo iš Prancūzijos į Šveicariją gerdamas alų už vairo. Sulaikė policija, atėmė vairuotojo pažymėjimą, išrašė baudą.
 16. AUDRIUS BURBA
  Deimrida Deimrida , Deimrida
  Labai problematiškas vairuotojas nesusitvarkantis su savo žalingais įpročiais neatsakingas bukas kaip bato aulas tiesiogine ta žodžio prasme kas liečia vairuotojo darbą ir logiką nieko pats nesugeba padaryt kaip mažam vaikui reikia aiškint kaip reikia vairuot volvo vilkika nes jis pats net bėgio neranda kaip įjunkt prirūkys ir prasmardins bet kokį daiktą ar transporto priemone kokia jam tik patikėsite diena gers kava stoviniuos be reikalo ir temps laika kiek galima vakarui atėjus sakys, kad daugiau negali vairuot, nes prastai mato tada kyla klausimas kaip jis gauna medicinine pažyma.... Didžiausias tinginys kokį esu matęs, nes jam ponui rinkt čekius yra labai sunkus darbas apie kitus darbus net nekalbu jei turite navigacija su sygic sistema jis su technologijom visiškai nedraugauja naudotis šito tipo navigacija jam per daug sunku ką jau kalbėti apie kitas technologijas jis toks kvailas kad net nesugeba paspausti kelių mygtukų kad galėtų pamatyt savo darbo laika kompiuterio ekrane šitas veikėjas mano įmonėje padirbo tik viena kadencija ir buvo išmestas už žalingus įpročius, didelį darbo nesupratimą, įžūluma... Išmetus iš darbo sužinojome, kad šis veikėjas nieko neišmano apie vairuotojo darbą, bet labai gerai žino kaip rašyti skundus darbo ginčų komisijai, nes pasidomėjus apie jį daugiau sužinojome jog jis jau nesu mumis pirmais bylinėjasi ir niekur ilgai nepadirba įmonėje prieš mus sugebėjo dirbti irgi tik 2 kadencijas o skunde mus kaltina psichologiniu smurtu prieš jį jog mes jį vertėme pažeidinėti darbo poilsio rėžimus išsigalvojo negirdėtas sumas pinigų kurias jam esam skolingi už darbą ir kaltino visokiais kitokiais nebūtais dalykais nerekomenduoju niekam tokio vairuotojo !!!!!!
 17. Супер в Европе и Америке
  Админ портала, Работа для водителя в Европе и Америке
  Работа для водителя в Европе и Америке!
  Популярная площадка для работодателей и сотрудников с вакансиями для водителей по всей Европе и Америке. Абсолютно бесплатно можете привлечь себе новых сотрудников, а водители могут связаться с вами и обсудить дальнейшее сотрудничество.
  Более подробно в прикреплённом документе PDF
 18. SIARHEI Piachura
  Roman Sabbe, KREDO FH
  Тупенький водитель, в документах не разбирается.
  Кинул машину в РБ, слил 700 литров топлива, украл инструменты. ЦМР с выгрузки удерживает у себя, требуя ЗП.
 19. Aleksandrs Jegorovs
  Aleksandrs Jegorovs, SIA Soldi Trans
  Управляющий Максим не может выплатить до конца зарплату за месячный рейс . Придумывает сказки якобы сам в рейсе , не кому перечислить , а документ прислал о зачислении положенном , тоесть остаток зарплаты . Ещё 2 водителя с этой фирмы ждут свои зарплаты в полном объёме по 5 недель и больше . Работа на кругах без авансов , тоесть выживай на своих записях как хочешь . Не рекомендую идти работать в эту говно фирму . Авансов обещанных не высылает , зарплату ждёшь , не дождаться , кормит обещанием . Написано колективное заявление в Valsts darba inspekcijas pārvalde. Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, LV–1010. Адрес фирмы , Rīga , Mežkalna iela 5 , LV-1058 Aktīvs
  Uzņēmējdarbības forma Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, Mikrosabiedrība
  Reģistrēts nosaukums SIA "SOLDI TRANS"
  Reģistrācijas numurs, datums 41503049490, 16.11.2009
  PVN numurs LV41503049490
 20. Aivars Račinskis
  Artis Kalējs, Intervento SIA
  1st race, didnt paid AT roads. / penalty 240eur
  2nd race, try to gave fake checks and invoices about personal meals/cigaretes/drinks etc
  Was difference ~200eur in his calculation about salary and given receipts.
  While company board, wasnt in office, destroy the office door, GSM phone swithced off.
  Has open case now in Police.
  Aivars Račinskis / personal code start / 15-07-1984 from Jelgava
 21. Rytis Kazamekinas
  Roman Cipilev, UAB Memel Logistics
  Nerimtas,neatsakingas zmogus.
 22. Sergej Derbeniov
  Brigita Miliušaitė, UAB TRANSVYTMA
  Turi didelių problemų su alkoholiu. Daugiau informacijos jei domins pateiksiu telefonu.
  Tomaš Petkevič, UAB Mitrada
  Alkoholikas , platesne informacija telefonu
 23. ULADZISLAU Shymkovich
  Irmantas Navickas, UAB Avelita
  Vairuotojas nepatikimas. Atvyko į ofisą , paimė visus dokumentus ir dingo. Į reisą taip ir neišvažiavo.
  Daugiau info telefonu.
 24. Krists Aizupītis
  Casper P, TLH GmbH
  Jaunais alkoholiķis, Pauzes laikā piedzerās , un tad vizinās apkārt ar kravas auto. Dažādi sīki bojājumi . Kabīni nekopj vispār.
  Nekādas atbildības sajūtas.
  Info: +37129240973
 25. Siarhei Brukhavetski
  Pavel Petunovs, Pavilana
  Все подробности по телефону
 26. Raimonds Zarins
  Gatis Klemencis, GK Services
  Degvielas zaglis
  Vorijet gorjuchoje
 27. Guntars Svīķis
  Lelde Vēza, Heisterkamp Transport Latvija
  Kā darba devēji NEREKOMENDĒJAM. Sīkākam info zvanīt +371 25609197
 28. Igoris Survila
  Sigvaldas Atamančiukas, Atamano transportas
  Problematiškas, neturėjo kortelės banko, buvo mokama grynaisiais pinigais alga, pridarė įmonei nuostolių pasidirbęs dokumentus, to pasekoje mašina buvo sulaikyta, buvo atleistas dėl tų padirbtų dokumentų, pasiskundė darbo inspekcijai, kad nemokėjome algos visiškai..žodžiu atsargiai su šiuo žmogumi..
  Linas Utkinas, Utransas UAB
  Būkite atsargus, elgiasi savavališkai, nereguoja i tai kas nurodoma daryt, vaziuoja namo su krovinine, neidomu, kad veluoja visur, nusprendzia pats kaip kas turi buti. Padare eismo ivyki, nuslepe ji, po to is draudimo tik suzinojom. Anstoliu pilnas, kai atleidom (dar spejom greit) darbdavi apskunde policijai esa is jo ateme 270 EUR, policija privalejo reaguoti, laiko gadinimas.... Po to kai isejo, apskunde darbo inspekcijai, kad neva buvo nesumoketi pinigai, nors viska gavo avansu, verkslendamas, kad neturi uz ka pragyventi.
  Zmogaus stilius, taip per kontoras eiti ir savo tvarka daryt, nes su vienu buvo kalbeta, tiesiog papuolem ir pasimokem..
  Butkiene Inga, Litdaneta
  PASISAUGOKIT SITO VAIRUOTOJO. JIS SU PSICHIKA PROBLEMU TURINTIS ZMOGUS. NEATSAKINGAS,MANIPULIATORIUS, SANTAZUOTOJAS. TRANSPORTO PRIEMONE GALI NUMESTI IR DINGTI.
  Andrius Petraitis, Sergorus
  Labai problematiskas zmogus. Turi kruva problemu su sodra ir antstoliais. Telefonu per 3 menesius prakalbejo apie 2300 litu. Pastoviai zyzia del avansu. Problemos su darbo rezhimo pildymu. Paskutini reisa gryzho su didzhiuliu kuro trukumu, bei budamas jame eme shantazhuoti, kad nevazhiuos i ishsikrovima kol nepervesim jam pinigu. Dazhnai meluoja ir bando manipuliuoti. Puikiai ishmano teise ir tuom naudojasi!
 29. 1
 30. 2
 31. 4
 32. 5
 33. 6
 34. 7
 35. ...
 36. 149