Add response
 1. Romualdas Tarasevicius
  Zydrius Laugalys, Vitlaima
  Bukite atsargus priimdami i darba vairuotoja Romualda Taraseviciu, gyvenanti Vilkyskiu km. Pagegiu raj.Pries priimdami mineta vairuotoja i darba patariame pasiskambinti tel. +37068536412.
 2. Rimvydas Liaudaitis
  Zydrius Laugalys, Vitlaima
  Vairuotojas LIAUDAITIS Rimvydas, musus firmoje atliko viena reisa i vakarus. Grizes pasake kad tikriausiai nebedirbs ir isvyko namo. Nepasirode visa savaite, o kai jam direktorius paskambino ir pasake, jei nesiruosia dirbti lai ateina parasyti pareiskima,R.Liaudaitis atsake jog jam vienodai, galim rasyti pravaikstas, nes jis jau dirba naujame darbe. Mieli darbdaviai, bukite atsargus, nes sis vairuotojas dar yra neatsiskaites su musu imone o jau dirba kitoje!
 3. Romualdas Jasikevicius
  Eduardas Dargevičius, Dargeda
  Iššvaisto duodamus kelionen pinigus.Pijokelis.Labai netvarkingas.Niekam tikes.Bukit atsargus,turesit problemu ir reikalu su darbo inspekcija.
 4. Jevgenij Jusel
  Andrius Orėchovas, Lartana
  Andrius Lartana. Saugokitės šio vairuotojo turėsite tikrai daug rupeščio rašo skundus konkrečiai visi ji skriaudžia užsikodaves ar tik ilgam klausimas daugiau info 865022066
  Ana Veršalovičienė, Riposantas
  Viskuo nepatenkintas, po reiso beveik niekada negrazina likusiu pinigu. Visada mazas atlyginimas. Pagrindinis posakis "Vat kitur gauciau zymiai daugiau..." Paskutiniu metu negeria, bet megsta rasyti skundus darbo inspekcijai. Todel geriau saugokites. Plius alimentai
 5. Vytautas Ulkstinas
  Kestutis Pranys, Forbija
  Labai daug geria, isidarbina imoneje ir laukia kol gaus grynu pinigu uz pervezima, kuriuos pasisavina.
 6. Remigijus Grabauskas
  Žydrūnas Galinskas, Jaudeka
  Vairuotojas nugabeno krovini i Maskva. Informavom, kad reikia paimti krovini i Lietuva. Kita diena informavo, kad krovinio nepaeme ir jis jau Latvijoje. Ir tai jau ne pirmas atvejis.
 7. Juozas Valiulis
  Sigitas Kaulinis, Mazasis krovinis
  Pridare nuostoliu firmai ir neatsiskaite. Girtuoklis, Vagis. SAUGOKITES !!!
 8. Vincas Rupšys
  Igor Smalko, Ferteksos ekspedicija
  Pirmiausia tai labai geria,buna kad geria po dvi savaites,parduoda kura ir nuneša fraktus.
 9. Audronis Mazuika
  Baltrūnienė Gražina, Novocargo
  Pirmą kartą tokį alkoholiką mačiau, pakrautą mašiną numetė, o pats užgėrė su visais mašinos rakteliais, į skambučius neatsiliepinėjo, durų nedarė, teko laužti duris, radom miegantį ant grindų, bet nors mašinos raktelius atsiėmėm. Po viso šito jis dar sugebėjo įskusti Darbo inspekcijai. Nerekomenduoju niekam su juo rizikuoti priimant į darbą, nes jis kaip tyksinti bomba, pavažiuos porą savaičių iki avanso ar pirmo atlyginimo ir poto nesirodis darbe tol kol pinigai baigsis.
  Rasa Balciuniene, Sagardas
  Girtuoklis.Neatvyks i pasikrovimo vieta.Gers 5 dienas.Parduos kura 200 litru.Telefona isjungs.Gudrus aferistas.Atleistas uz pravaikstas .SAUGOKITES.Skambinkite RASAI 869838766
 10. Rimantas Vilciauskas
  Dora Vileikiene, Arūno Maselskio įmonė
  Jokio atsakomybes jausmo, sako, kad negeriantis, bet jei užgere tai jau mažiausiai 5 dienas. Meluoja, nesugeba atsiliepti telefonu, o atsiliepes, sako, kad važiuoja, o iš tiesu geria, kai reikia vežti krovini. Giriasi, kad turi daug itakingu draugu. Atleistas už girtavima, tuo atveju gali buti pasikeites sodros pažymejima. Prieš priimdami i darba geria pagalvokit!!! Tel. 869990625
 11. Arturas Lukošiunas
  Saulius Ivanauskas, Sauliaus Ivanausko įmonė
  Degradaves girtuoklis. Jokio atsakomybes jausmo.Pragere visus pinigus duotus kelioninem išlaidoms, užgeres reiso metu (5 dienas) sugadino šaldituvini krovini už kuri reikejo susimoketi ir aisku bauda už nelaiku pristatyta krovini. Kaip veliau buvo išsiaiškinta, tas vairuotojas tokiu "šposu" buvo pridares ir kitose firmose kuriose dirbo. Iš musu firmos buvo atleistas pagal 3 griešciausius darbo pažeidimo punktus, taigi pas ji gali buti nauja darbo knygele. del pilnesnes informacijos skambinti tel.:8 686 69439. S.Ivanausko im.