Add response
 1. Albinas Zickus
  Gintaras Poškauskis, G.Poškauskio įmonė
  Girtuoklis, vagis,melagis!!!SAUGOKITES!!!
 2. Viktoras Rimariovas
  Rasa Balciuniene, Sagardas
  Paskutinis pijokelis.Nunesa frachtus.sulauzo masina,pameta telefona.Istisai raso pasiaiskinimus.Knygeles neduoda.Paduotas i teisma.kad atlygintu didele zala.Vykite kuo toliau jei nenorite patirti dideliu nuostoliu
 3. Viktor Taraškevic
  Vaidotas Slapsys, VTV group
  Jei norite turėt reikalų su visokiom instancijom, primkit šį pilietį. Važiuot nemoka, mašina daužo, bet tai pagal jį "raboči moment", žodžiu viskas jam blogai. Tinginys ir apgavikas.
  Viktoras Michailovas, LJ logistika
  Nesiūlyčiau priimti i darba šiuo vairuotojo,sunku susikalbeti,randa šimta priežasčiu del pakrovimo iškrovimo,reikia dar su savim žmogu vežiuoti kuris diržus riša,po reiso nepridaves ataskaitos reikalauja pinigu,negražines dokumentu.
  Jonas Maliuk, Todama - J. Maliuko firma
  "G E R A S " Isidarbinant giriasi, koks jis geras, negeriantis vairuotojas. reikalavimai kas menesi kyla,gaves maskvoi pinigus, puse "pamete", nepadenges skolos iš kito frakto pasisavino dali pinigu mete mašina nebaiges reiso. Su diktofonu patyliukais užrašineja pokalbius, stengiasi ištraukt kažka, paskui gazdina visom instancijom
 4. Nikolaj Ransev
  Grigonis Dainius, Repečka
  SAUGOKITES sio "VAIRUOTOJO".
 5. Rimas Monkevicius
  Diana , Arvirida
  Iš pažiuros labai paprastas žmogelis, bet reiso metu megsta užgerti. Pirmus reisus suvažiuoja gerai, bet paskui prasideda visos bedos.
 6. Arunas Šoblis
  Diana , Arvirida
  Jaunas vairuotojas, bet daug geria, girtas sudauže mašina. Labai megsta vadovauja jo sugyventine, kuri labai megsta kviesti policija, neva, jos vyra skriaudžiam. Tuo tarpu jis pats sedi nunarines galva ir žada atlyginti nuostolius.
 7. Bronius Petrauskas
  Saulius Ivanauskas, Sauliaus Ivanausko įmonė
  Žmogus supuves iki šaknu. Jo netinkamuma ir daromus minusus pajausite labai greitai. Be to savavališkai pažeidineja darbo ir poilsio režimus. Atledus iš darbo rašineja visokius nebutus dalykus visom kontroliuojanciom inspekcijom. Noredami savo brangu laika panaudoti prasmingiems darbams,o ne rašineti pasiaiškinimus, nesugadinti paskutiniu sveiku nervu lasteliu, kurios neatsistato, patariu nesusideti su šiuo "vairuotoju"
 8. Vilius Jarmalis
  Andrius Skuodis, Alevitra
  Didysis Kombinatorius, Savavaliskai nenuvaziavo krautis,Pridare nuostoliu,labai nepatikimas.Adrodo kad reikia pasitikrint sveikata.
 9. Aleksandr Maslo
  Bartusevicius Valdas, Svevala
  Nemoka vaziuoti visai ir megejas pasisavinti pinigus. Padare avarija po kurios pasisavino imones pinigus. Dabar duodame i teisma, kad issiieskoti padaryta žalą.
 10. Petras Andrijevskis
  Rimas Junevicius, Umėja
  Pridarė daug nemalonumų.Prisigėrė,pavogė a/m dokumentus,ir išvažiavo neaiškia kriptimi ,nenorėjo grąžinti mašinos dokumentu,dingo,teko kreiptis į policiją.Galiausiai atsisakė pasirašyti dokumentus dėl sutarties nutraukimo.Saugokitės,žmogus girtuoklis,be jokio atsakomybės jausmo!
  Sigitas Kaulinis, Mazasis krovinis
  Pridare nuostoliu firmai ir neatsiskaite. Girtuoklis. SAUGOKITES !!!
 11. Romualdas Tarasevicius
  Zydrius Laugalys, Vitlaima
  Bukite atsargus priimdami i darba vairuotoja Romualda Taraseviciu, gyvenanti Vilkyskiu km. Pagegiu raj.Pries priimdami mineta vairuotoja i darba patariame pasiskambinti tel. +37068536412.
 12. Rimvydas Liaudaitis
  Zydrius Laugalys, Vitlaima
  Vairuotojas LIAUDAITIS Rimvydas, musus firmoje atliko viena reisa i vakarus. Grizes pasake kad tikriausiai nebedirbs ir isvyko namo. Nepasirode visa savaite, o kai jam direktorius paskambino ir pasake, jei nesiruosia dirbti lai ateina parasyti pareiskima,R.Liaudaitis atsake jog jam vienodai, galim rasyti pravaikstas, nes jis jau dirba naujame darbe. Mieli darbdaviai, bukite atsargus, nes sis vairuotojas dar yra neatsiskaites su musu imone o jau dirba kitoje!
 13. Romualdas Jasikevicius
  Eduardas Dargevičius, Dargeda
  Iššvaisto duodamus kelionen pinigus.Pijokelis.Labai netvarkingas.Niekam tikes.Bukit atsargus,turesit problemu ir reikalu su darbo inspekcija.
 14. Jevgenij Jusel
  Andrius Orėchovas, Lartana
  Andrius Lartana. Saugokitės šio vairuotojo turėsite tikrai daug rupeščio rašo skundus konkrečiai visi ji skriaudžia užsikodaves ar tik ilgam klausimas daugiau info 865022066
  Ana Veršalovičienė, Riposantas
  Viskuo nepatenkintas, po reiso beveik niekada negrazina likusiu pinigu. Visada mazas atlyginimas. Pagrindinis posakis "Vat kitur gauciau zymiai daugiau..." Paskutiniu metu negeria, bet megsta rasyti skundus darbo inspekcijai. Todel geriau saugokites. Plius alimentai
 15. Vytautas Ulkstinas
  Kestutis Pranys, Forbija
  Labai daug geria, isidarbina imoneje ir laukia kol gaus grynu pinigu uz pervezima, kuriuos pasisavina.
 16. Remigijus Grabauskas
  Žydrūnas Galinskas, Jaudeka
  Vairuotojas nugabeno krovini i Maskva. Informavom, kad reikia paimti krovini i Lietuva. Kita diena informavo, kad krovinio nepaeme ir jis jau Latvijoje. Ir tai jau ne pirmas atvejis.
 17. Juozas Valiulis
  Sigitas Kaulinis, Mazasis krovinis
  Pridare nuostoliu firmai ir neatsiskaite. Girtuoklis, Vagis. SAUGOKITES !!!
 18. Vincas Rupšys
  Igor Smalko, Ferteksos ekspedicija
  Pirmiausia tai labai geria,buna kad geria po dvi savaites,parduoda kura ir nuneša fraktus.
 19. Audronis Mazuika
  Baltrūnienė Gražina, Novocargo
  Pirmą kartą tokį alkoholiką mačiau, pakrautą mašiną numetė, o pats užgėrė su visais mašinos rakteliais, į skambučius neatsiliepinėjo, durų nedarė, teko laužti duris, radom miegantį ant grindų, bet nors mašinos raktelius atsiėmėm. Po viso šito jis dar sugebėjo įskusti Darbo inspekcijai. Nerekomenduoju niekam su juo rizikuoti priimant į darbą, nes jis kaip tyksinti bomba, pavažiuos porą savaičių iki avanso ar pirmo atlyginimo ir poto nesirodis darbe tol kol pinigai baigsis.
  Rasa Balciuniene, Sagardas
  Girtuoklis.Neatvyks i pasikrovimo vieta.Gers 5 dienas.Parduos kura 200 litru.Telefona isjungs.Gudrus aferistas.Atleistas uz pravaikstas .SAUGOKITES.Skambinkite RASAI 869838766
 20. Rimantas Vilciauskas
  Dora Vileikiene, Arūno Maselskio įmonė
  Jokio atsakomybes jausmo, sako, kad negeriantis, bet jei užgere tai jau mažiausiai 5 dienas. Meluoja, nesugeba atsiliepti telefonu, o atsiliepes, sako, kad važiuoja, o iš tiesu geria, kai reikia vežti krovini. Giriasi, kad turi daug itakingu draugu. Atleistas už girtavima, tuo atveju gali buti pasikeites sodros pažymejima. Prieš priimdami i darba geria pagalvokit!!! Tel. 869990625