Add response
 1. Virgilijus Rudavicius
  Petrauskas Grazvydas, VMG Technics
  Visiškai nepaiso imones vidaus tvarkos ir darbo principu. Dirba taip kaip jam atrodo teisinga t.y. išvažiuoja i reisa tada kada jis nori (veliau),išleidžia imones pinigus savo reikmems ir paskui kai reikia pirkti pvz deklaracija sako kad nebeturi pinigu, nepaiso imones administracijos nurodymu(pvz perduoti kitam vairuotojui pinigu).Pastoviai terorizuoja budamas reise vadybininkus kad atseit jam duok staigiai ta ir ana,reikalauja iš buhalteriu pervesti neuždirbtus pinigus,nepaiso jokiu saugumo reikalavimu (palieka vilkika su puspriekabe ir kroviniu nesaugomose aikštelese nors kvitai "paslaptingai" atsiranda iš saugomu aikšteliu), visi musu imones vairuotojai skundesi del nesugyvenamo šio vairuotojo charakterio. Kitaip sakant nori tureti neramu gyvenima-isidarbink ši vairuotoja.
 2. Jonas Bartkevicius
  Romualdas Savickas, Romualdo Savicko individuali įmonė
  Priimtas i darba is pirmo reiso issvaiste visus pinigus duotus i reisa, buvo sulaikytas ryte rusijoje policijos neblaivus, paskui sugadino naujos puspriekabes "Krone" vaziuokle (ismushe priekine asy), partempe parishes dirzais, apgadino krovini, voge kura. paliko 2200 lt nuostolio. Taip pat uz padarytus nusizengimus "velkasi" antstoliu skolos. yra dirbes solidziose imonese bet labai trumpa laika (pries priimant i darba pasiskambinkite +37069804344 arba 831560175)
 3. Rackauskas (Murzius) Petras
  Vaidas Junkaris, Jupura
  Priimtas pamaininiu , per savaite sugebejo du kartus padaryti avarijas ,iš 1500 lt iduotu i reisa , kur išleido 800 Lt nesugebejo paaškinti .
 4. Gedeminas Lygnugaris
  Norvilis Evaldas, D.Galkio individuali įmonė
  Labai "vriednas" vairuotojas, dirbo pas mus gal 3men., kiek po to teko dometis per 4 metus darbo pakeite 16 darbo vietu. Kadangi nevaziavo kaip buvo liepta sugadino krovini kol nuveze i ispanija, nuostuolis 700gbp... Didelis megejas vaiksciuoti po darbo inspekcijas ir panasias istaigas,kol vargais negalais atleidom turejom 3 patikrinimus, ir aisku tai neapsiejo be baudu... cia tik maza saujele jo zygdarbiu,jei prireiktu pasukit bus ka papasakot tai jau tikrai +37065297230
 5. Vincas Bidva
  Siaudkulis Laimonas, Žemreida
  Itartinas vairuotojas,važiuodamas i St. Peterburga sugeba nuvažiuoti iš Pytalovo iki Baltarusijos sienos, iš St. Peterburgo i Telšius važiuoja per Sebeža. Grižes po reiso buna nepasiekiamas telefonu,nos turi imones SIM kortele,nesutampa kuras. Apie tvarka mašinos kabinoje nera ne kalbos. Neturi SODROS knygutes, nes nenori pateikti informacijos apie buvusias darbovietes, pasako tik tas kurios jau bankrutavusios, ar nebevykdancios veiklos.
 6. Vladas Stribinskas
  Sigitas Kaulinis, Mazasis krovinis
  Prie Rusijos sienos prisigere, paliko sukvežimi su kroviniu ir dingo. Išskaiciavome iš vairuotojo išlaidas už patirtus nuostolius, prastova. Tada jis kreipesi i FNTT, VMI ir Darbu saugos inspekcija su nesamoningais pareiškimais. Imoniu vadovams rekomenduoju išvengti galimu nemalonumu del neatsakingu vairuotoju.
 7. Andrej Ramanovskij
  Vaida , Sanitex
  SAUGOKITES VAGIS - PIJOKAS! PADARE 30.000LT NUOSTOLIU PER PUSE METU! Prieš pusmeti pramuše vilkiko radiatoriu ir niekam nieko nesakes važiavo kol užkale variklis, karjera pas mus užbaige kai pavoge naujas vilkiko padangas, jau nekalbant apie pastovias kuro vagystes nerealiais kiekiais. Geria savaitemis, i darba ateina visas drebantis.
 8. Albinas Siškauskas
  valerijonas Petrauskas, Jurpeta
  Pirma kelione - Lenkijoje po tiltu sudaužyta priekaba, antra iš Lenkijos vežant krovinys suniokotas, trecia - neijunges rankinio stabdžio i pakalne palieka pakrauta mašina, kuri po truputi judedama atgal atsitrenkia i Volvo FH12, jei ne - butu mašina su kroviniu nusivertusi nuo kelio, ketvirta iš Lenkijos vykti i Latvija kelias trumpiausias per Klaipeda. Aiškinant ka daro blogai,pastato klailas savo akis ir taškas.Penkta, kad imonei yra pridares daugybe nuostoliu, vietoj to kad, mastytu kaip tai ištaisyti - pakrauna mašina i reisa, išpila iš bako 200 ltr. dyzelino, numeta raktus ir dingsta i krumus.
 9. Saulius Palionis
  Jaroslavas J, Vievio transportas
  2005m liepos men graikijoje pagautas su 1,5 promiles alkoholio, del to buvo uzdarytas i kalejima ir paleistas tik po poros dienu be teises vairuoti transporta. Lietuvoje pasidare teisu dublikata ir iesko vairuotojo darbo. graikijos teisesaugai liko skolingas apie 700eur
 10. Vaidotas Stanislauskas
  Jaroslavas J, Vievio transportas
  S.m liepos men Graikijoje patikrinus policijai rasta 1,5 promiles del to buvo patalpintas i kalejima kur praleido pora dienu.susimokejus bauda paleistas atemus teise vairuoti taciau sugrizes namo issieme teisiu dublikata ir iesko darbo. graiku teisesaugai liko skolingas apie 700EURU
 11. Pranas Vrubliauskas
  Pavliukevič Anton, Translogistika
  cs
  Grunovaite Lina, LUKtransa
  Žmogus visažinis, kvailas gudruolis. Savavališkai priimantis sprendimus. Bukite ATSARGUS!!!! Pavojingas žmogus, atleidžiant iš darbo už nusižengimus grasina ivairiomis instancijomis. Jei nenorite tureti problemu, geriau nesusidekit.
 12. Audronius Andriukaitis
  Rustam Chairulin, Transtaga
  Alkoholikas!!! Prišnekejo telefonu 2700 lt. Po reiso nepridave ataskaitos, pasisavino 700 EUR. i darba nesirodo, alimentcikas, atleistas pagal straipsni.
 13. Kleiza Saulius
  Simona Kiznyte, Danima
  Pijokas!!!Beviltiškas vairuotojas
 14. Arturas Jaselionis
  Jonas Maliuk, Todama - J. Maliuko firma
  Girtuoklis, melagis, sukcius, vagis. Geria vienas iki apsimyžimo. Vagia kura, mašinos neprižiuri. Prisigeres iš užsienio skambina kalba po puse valandos. Nesupranta kaip surast adresa, kaip pakraut mašina, kad nebutu viršsvorio, privažineja begale kilometru, galu gale kiekviena reisa užsuka kažkur i kaima ir kiekviena karta sulaužo automobili.
 15. Petras Pašešiunas
  Kuchminsky Valerij, AVSK
  У нас он тоже один рейс "поработал"...
  Mindaugas Bazys, Bleiras
  Pašešiunas Petras, išvažiavo i Ispanija 11.07.2005, radome mašina po savaites už Augustovo. Neimkite jo i darba jokiais budais ir netikekite pažadais. Tokie žmones nepasitaiso.
 16. Jonas Puškorius
  Balaišis Audrius, Vilniaus Dobilas
  Sis tinginys, zioplys ir melagis dirbo ir pas mus. Jam isejus, atsikvepe lengviau visi - nuo sargu, saltkalviu iki imones savininku.
  Negana to, sis pilietis aktyviai raso prasimanytus paistalus apie "apgavikus imoniu vadovus" lietuviskame skundai.lt tinklapyje, tuo smeizdamas ir nuteikinedamas konfliktuoti.
  valerijonas Petrauskas, Jurpeta
  Pasiklauskite apie J.Puškoriu paskutiniu triju imoniu kur jis dirbo, bet koks noras versla pletoti praeis !!!!!
 17. Marjan Baranovski
  Jonas Maliuk, Todama - J. Maliuko firma
  Girtuoklis.
  Jonas Maliuk, Todama - J. Maliuko firma
  Girtuoklis, latras, paemes krovini gali užgert savaite ir nusišvilpt jam ant visko
 18. Romualdas Didikas
  Eglė Valušienė, VVI Transport
  Mes irgi turejome su juo problemu.
  Ricardas Sablovskis, Vilniaus riedmė
  Jei šis vairuotojas atvyks darbintis,butinai paskambinkit i musu imone.Sukcius.Dar tokiu esu nemates.
 19. Aleksandras Ilkevicius
  Mindaugas Bazys, Bleiras
  Tralistas, Furistas, bet kokio automobilio vairuotojas.Nepriimkite jo i darba.Priemem, padarem vizas, žmogelis neatlaike itampos, Kazakstane nukoše su tralu kažkoki žiguliuka, numete trala palei Karaganda, grižtant jau namo.Pinigus pragere, trala patys pasiemem iš Štraf aikšteles. Sumokejom apie 600 doleriu. Vienu žodžiu, netikekit gerais pažadais, pijokas kokiu reta.
 20. Josifas Ivanovas
  Pomeckis Arūnas, Sandromas
  Tiesiog genijus-sugeba užsipilti kuro net tada,kai mašina važiuoja 80km/h greiciu!Kuro normos 100 km.patikekit...Normalus dalykas šitam žmogui ir be krovinio savavališkai grižti iš Cekijos.