Add response
 1. Rimantas Mažeika
  Vaidotas Laurutis, Rivatra
  Teko dirbti su situ vairuotojiu vienoje imoneje, dingo savaite ispanijoj. buvo veztas skubus DHL krovinys. patyrem dideliu nuostoliu. sekanti karta veze vyno krovini, prasidares priekaba isgere puse krovinio :)
  Vaidotas Laurutis, Rivatra
  Pries kelis metus teko dirbt su situ pijoku. dingo ispanijoj 5 dienas, iki tokio laipsnio girtas kad masina naudojio kaip tuoleta... buvo vezama skubi DHL siunta.....
  Giedre Balkute, Transdema
  girtuoklis,valkata.po pirmo reiso pridares nuostoliu ,dingo su masinos rakteliais ir telefonu
  Natalija , Vombatas
  BENAMIS, PIJOKAS, AFERISTAS, PALIKO PAKRAUTA MAŠINA, PRAGERE PINIGUS, TEKO IEŠKOTI SU POLICIJA
 2. Giedrius Nomgaudas
  Sandra Gerasimova, Central Asia Logistics
  Vairuotojas visiškai neatsakingas. Tranzito laikas vežant krovinius pas jį dvigubai ilgesnis, nei pas kitus, sugeba pamesti krovinio dokumentus, kelionės leidimus. Gaves pakrovimo adresą, nevažiuoja, o stovi 3 paras aikštelėje, nes jam " šalta" .
  Petrauskas Grazvydas, VMG Technics
  Tik atejes i darba pareiške kad pamaininiu vairuotoju nebus ir važiuos tik su nauju vilkiku nes "laaabai" geras vairuotojas yra ir super gerai važiuoja. Tik išvažiavus i pati pirma reisa prasidejo problemos-žemelapiu naudotis nemoka, su vilkiku važiuoja kaip su lengvu automobiliu-mina ant "gazo" ir tiek-nežiuri su kokia pavara ir kokios apsukos-svarbu kad važiuoja o kad mašina "kaukia" tai jam pofig.Žmogus neskiria kur Metzas o kur Paryžius yra.Per 2 savaites sugebejo mobiliu telefonu prakalbeti 700 Lt nes labai daug reikalu vyras tvarko,apgadino 2 vilkikus.Pastoviai vaikšto ir zyzia kad jam kažko reikia.
 3. Antanas Šarka
  Žygimantas Zauka, Algio Zaukos įmonė
  tokiu vairuotoju geriau netureti
  Deividas Pipiras, Anykščių ratas
  Dirbo trumpai (pora gerų mėnsių), tačiau užteko kad suprastume, jog melagis kokių reta. Apgadino įmonės puspriekabę, nesąžiningas ir neatsakingas. Grįžęs iš reiso trim savaitėm dingo kaip į vandienį. Labai "myli" Valstybines institucijas.
  Arturas , Transimeksa
  Dirbo trumpai . Atgal nebepriimtume .
  Chorostinienė Irena, Setransa
  Megejas isgert, del ko teko moketi LV policijai baudas. NESAZININGAS, visose saibose prirasyta km. ,melagis, kokiu reta. Pavoge visus dokumentus, kuro korteles, karneta ir santazuoja. Jigu norite tureti reikalu su Valstybinem institucijom, Tai jums garantuota, kada idarbinsit si zmogu irnedengsit jo is pirsto lauztu islaidu. pvz. rusu sienos praejimas be kvitu siekia 6000rub.
 4. Romas Labanauskas
  Vaida , Sanitex
  Vagis!!! Aferistas ir vagis, kuras dingsta tonomis.Saugokites!
 5. Virgilijus Rudavicius
  Petrauskas Grazvydas, VMG Technics
  Visiškai nepaiso imones vidaus tvarkos ir darbo principu. Dirba taip kaip jam atrodo teisinga t.y. išvažiuoja i reisa tada kada jis nori (veliau),išleidžia imones pinigus savo reikmems ir paskui kai reikia pirkti pvz deklaracija sako kad nebeturi pinigu, nepaiso imones administracijos nurodymu(pvz perduoti kitam vairuotojui pinigu).Pastoviai terorizuoja budamas reise vadybininkus kad atseit jam duok staigiai ta ir ana,reikalauja iš buhalteriu pervesti neuždirbtus pinigus,nepaiso jokiu saugumo reikalavimu (palieka vilkika su puspriekabe ir kroviniu nesaugomose aikštelese nors kvitai "paslaptingai" atsiranda iš saugomu aikšteliu), visi musu imones vairuotojai skundesi del nesugyvenamo šio vairuotojo charakterio. Kitaip sakant nori tureti neramu gyvenima-isidarbink ši vairuotoja.
 6. Jonas Bartkevicius
  Romualdas Savickas, Romualdo Savicko individuali įmonė
  Priimtas i darba is pirmo reiso issvaiste visus pinigus duotus i reisa, buvo sulaikytas ryte rusijoje policijos neblaivus, paskui sugadino naujos puspriekabes "Krone" vaziuokle (ismushe priekine asy), partempe parishes dirzais, apgadino krovini, voge kura. paliko 2200 lt nuostolio. Taip pat uz padarytus nusizengimus "velkasi" antstoliu skolos. yra dirbes solidziose imonese bet labai trumpa laika (pries priimant i darba pasiskambinkite +37069804344 arba 831560175)
 7. Rackauskas (Murzius) Petras
  Vaidas Junkaris, Jupura
  Priimtas pamaininiu , per savaite sugebejo du kartus padaryti avarijas ,iš 1500 lt iduotu i reisa , kur išleido 800 Lt nesugebejo paaškinti .
 8. Gedeminas Lygnugaris
  Norvilis Evaldas, D.Galkio individuali įmonė
  Labai "vriednas" vairuotojas, dirbo pas mus gal 3men., kiek po to teko dometis per 4 metus darbo pakeite 16 darbo vietu. Kadangi nevaziavo kaip buvo liepta sugadino krovini kol nuveze i ispanija, nuostuolis 700gbp... Didelis megejas vaiksciuoti po darbo inspekcijas ir panasias istaigas,kol vargais negalais atleidom turejom 3 patikrinimus, ir aisku tai neapsiejo be baudu... cia tik maza saujele jo zygdarbiu,jei prireiktu pasukit bus ka papasakot tai jau tikrai +37065297230
 9. Vincas Bidva
  Siaudkulis Laimonas, Žemreida
  Itartinas vairuotojas,važiuodamas i St. Peterburga sugeba nuvažiuoti iš Pytalovo iki Baltarusijos sienos, iš St. Peterburgo i Telšius važiuoja per Sebeža. Grižes po reiso buna nepasiekiamas telefonu,nos turi imones SIM kortele,nesutampa kuras. Apie tvarka mašinos kabinoje nera ne kalbos. Neturi SODROS knygutes, nes nenori pateikti informacijos apie buvusias darbovietes, pasako tik tas kurios jau bankrutavusios, ar nebevykdancios veiklos.
 10. Vladas Stribinskas
  Sigitas Kaulinis, Mazasis krovinis
  Prie Rusijos sienos prisigere, paliko sukvežimi su kroviniu ir dingo. Išskaiciavome iš vairuotojo išlaidas už patirtus nuostolius, prastova. Tada jis kreipesi i FNTT, VMI ir Darbu saugos inspekcija su nesamoningais pareiškimais. Imoniu vadovams rekomenduoju išvengti galimu nemalonumu del neatsakingu vairuotoju.
 11. Andrej Ramanovskij
  Vaida , Sanitex
  SAUGOKITES VAGIS - PIJOKAS! PADARE 30.000LT NUOSTOLIU PER PUSE METU! Prieš pusmeti pramuše vilkiko radiatoriu ir niekam nieko nesakes važiavo kol užkale variklis, karjera pas mus užbaige kai pavoge naujas vilkiko padangas, jau nekalbant apie pastovias kuro vagystes nerealiais kiekiais. Geria savaitemis, i darba ateina visas drebantis.
 12. Albinas Siškauskas
  valerijonas Petrauskas, Jurpeta
  Pirma kelione - Lenkijoje po tiltu sudaužyta priekaba, antra iš Lenkijos vežant krovinys suniokotas, trecia - neijunges rankinio stabdžio i pakalne palieka pakrauta mašina, kuri po truputi judedama atgal atsitrenkia i Volvo FH12, jei ne - butu mašina su kroviniu nusivertusi nuo kelio, ketvirta iš Lenkijos vykti i Latvija kelias trumpiausias per Klaipeda. Aiškinant ka daro blogai,pastato klailas savo akis ir taškas.Penkta, kad imonei yra pridares daugybe nuostoliu, vietoj to kad, mastytu kaip tai ištaisyti - pakrauna mašina i reisa, išpila iš bako 200 ltr. dyzelino, numeta raktus ir dingsta i krumus.
 13. Saulius Palionis
  Jaroslavas J, Vievio transportas
  2005m liepos men graikijoje pagautas su 1,5 promiles alkoholio, del to buvo uzdarytas i kalejima ir paleistas tik po poros dienu be teises vairuoti transporta. Lietuvoje pasidare teisu dublikata ir iesko vairuotojo darbo. graikijos teisesaugai liko skolingas apie 700eur
 14. Vaidotas Stanislauskas
  Jaroslavas J, Vievio transportas
  S.m liepos men Graikijoje patikrinus policijai rasta 1,5 promiles del to buvo patalpintas i kalejima kur praleido pora dienu.susimokejus bauda paleistas atemus teise vairuoti taciau sugrizes namo issieme teisiu dublikata ir iesko darbo. graiku teisesaugai liko skolingas apie 700EURU
 15. Pranas Vrubliauskas
  Pavliukevič Anton, Translogistika
  cs
  Grunovaite Lina, LUKtransa
  Žmogus visažinis, kvailas gudruolis. Savavališkai priimantis sprendimus. Bukite ATSARGUS!!!! Pavojingas žmogus, atleidžiant iš darbo už nusižengimus grasina ivairiomis instancijomis. Jei nenorite tureti problemu, geriau nesusidekit.
 16. Audronius Andriukaitis
  Rustam Chairulin, Transtaga
  Alkoholikas!!! Prišnekejo telefonu 2700 lt. Po reiso nepridave ataskaitos, pasisavino 700 EUR. i darba nesirodo, alimentcikas, atleistas pagal straipsni.
 17. Kleiza Saulius
  Simona Kiznyte, Danima
  Pijokas!!!Beviltiškas vairuotojas
 18. Arturas Jaselionis
  Jonas Maliuk, Todama - J. Maliuko firma
  Girtuoklis, melagis, sukcius, vagis. Geria vienas iki apsimyžimo. Vagia kura, mašinos neprižiuri. Prisigeres iš užsienio skambina kalba po puse valandos. Nesupranta kaip surast adresa, kaip pakraut mašina, kad nebutu viršsvorio, privažineja begale kilometru, galu gale kiekviena reisa užsuka kažkur i kaima ir kiekviena karta sulaužo automobili.
 19. Petras Pašešiunas
  Kuchminsky Valerij, AVSK
  У нас он тоже один рейс "поработал"...
  Mindaugas Bazys, Bleiras
  Pašešiunas Petras, išvažiavo i Ispanija 11.07.2005, radome mašina po savaites už Augustovo. Neimkite jo i darba jokiais budais ir netikekite pažadais. Tokie žmones nepasitaiso.
 20. Jonas Puškorius
  Balaišis Audrius, Vilniaus Dobilas
  Sis tinginys, zioplys ir melagis dirbo ir pas mus. Jam isejus, atsikvepe lengviau visi - nuo sargu, saltkalviu iki imones savininku.
  Negana to, sis pilietis aktyviai raso prasimanytus paistalus apie "apgavikus imoniu vadovus" lietuviskame skundai.lt tinklapyje, tuo smeizdamas ir nuteikinedamas konfliktuoti.
  valerijonas Petrauskas, Jurpeta
  Pasiklauskite apie J.Puškoriu paskutiniu triju imoniu kur jis dirbo, bet koks noras versla pletoti praeis !!!!!