Add response
 1. Aleksandr Baradzeika
  Agnė , MS
  Aliaksandr Baradzeika yra Baltarusijos Respublikos pilietis įsidarbinęs Lietuvoje, tolimųjų reisų vairuotoju. Įsidarbino, padarė keletą reisų, kurie buvo labai problematiški. Labai didelis kuro trūkumas, neaiškios išlaidos ir pan. Galiausiai pasiėmė į reisą pinigus, "išvažiavo į reisą", po kelių dienų paaiškėjo, jog A. Baradzeika paliko mašiną ir dingo su pinigais duotais į reisą. BŪKITE ATSARGŪS!
 2. Saulius Numgaudis
  Danutė Šukienė, Danrasta
  Achemaridai labai dekingi uz sita atsiliepima, nes vos jo nepriemem. Saunuoliai, kad skelbiat apie tokius
  Ezerskis Valdemaras, Achemarida
  Turi problemu su alkoholiu, gavom pranešimų iš pakrovimo vietų, kad atvažiavo neblaivus. Gavo pasikrovimą Vokietijoje, savaitgaly nusieme nuo kortelės 500EUR ir sustojo prie Liuxo, savaite jokių žinių. Teko siūsti kita vairuotoją parvaryti mašinos. Grasino, kad pridarys problemu mums. Nuostoliai siekia 5000LT neskaitant negautų pajamų. Būkite atsargūs.
 3. Gunars Lapa
  Mārtiņš Dzenis, Traileks
  Nomet mašīnu pa ceļam ar kravu un pazūd. Eiropā pie klienta piedzeras, ka nevar parunāt. Tas viss viena reisa laikā. Darba inspekcijā viņu pazīst personīgi. Iet ar sūdzībām kā uz darbu. NEDODIET tādam auto.
  Armands Krauze, Multi Motors Transports
  Esiet uzmanīgi, stāsta ka nedrīkst pārskaitīt algu uz vina bankas karti. Darba inspekcijas VIP klients .No pīrmā reisa sak vakt sev CMR orģinālus.
  Labāk un drošāk lai mašīna stāv.
  Sanita Valaine, Sonix
  Pjanica i alkagolik, v reise delajet cto hocit, slamal mashinu i ne slova neskazal.
  Juris , MJ Transports
  U nas tozhe bilji boljshije neprijanostji s etjim fruktom, v nachalje goda! Zapil v reise i razbil mashinu!
  Grigorii Rozenhain, Ger-cargo
  Dehevlje budet, esli novaja mahina budet stojatj
  Grigorjeva Irina, RMC transports
  Нам он тоже врал, ушел в рейс и "загулял" в Шауляйе на 5 дней. Будьте осторожны!
  Grigorii Rozenhain, Ger-cargo
  Osteregaitesj dannogo voditelja, voruet, ljzet, ljubitelj podavatj v sud.
 4. Genadijs Ponomarenko
  Pavels Kapralovs, Solten
  Mы тоже обожглисй с ним. Bсе више сказаное правда.
  Romans , AL&Ko
  I mi popalisj s etim vodiloj! !! brosil masinu i samoe glavnoe svoroval 1100 litrov topliva! !! !! !! Ne vkoem slucae ne berite ego! !! !! !! Govarit krasivo, na vseh zaluetsja. Nebudte naivnimi kak i mi! !!
  Bogomoleca Julija, Jolan
  a kak govorit krasivo! zaslusaesja!
  Ilona Adaškeviča, Lejtrans
  Izvestnaja licnosts i nam, krasivo govorjat(pro svjazi Belorusskom FSB i. t. d. ), kogda zazali, na scet razhoda toplivo, to kilometraz Riga-Praga-Riga(dalse puskats bilo opasno jego) viros do 4300 km! ,porabotal u nas rovno 2 reisa! !!
  Slobodenuk Dmitrij, Kango
  Voruet toplivo, poddelivaet ceki. Problemi s zakonom.
 5. Vytautas Kabašinskas
  Aleksandra Samušienė, Altolėkis
  Palindo su a/m po tiltu ir apgadino.
  Jūratė Olbutienė, Asitransa
  Pijokas kaip reta.Kai užgeria tai reise geria po 2savaites.Po paskutinio reiso prie vokiečių sienos pardavė 1200ltr kuro ir dar turėjome važiuoti parsivaryti mašinos.Jei kam įdomu, paskambinkit, papasakosiu daugiau.
 6. Viktar Ļašenko
  Maris , N Stars
  Kazhdij reis kakijeta problemi.
  Maris , N Stars
  Bili o4nj mnoga problem,nekak nemozhet vovreme dojexatj,to prapadajet na 2 - 3 dnja.
 7. Vasilijus Bucys
  Andrius Misiulis, Alanbalt group
  Nepasikeite -gere 3 men . Poliusavom ,po 3men - parase skunda i darbo inspekcija ....
  Bakutis Laurynas, Siglauda
  Bucys Vasilijus (02 1960) - dirbo imoneja virs metu, zinojome, kad kartais uzgeria, bet paskutinius tris menesius tragedija: UK gere pusantros dienos ir krovinio nepristate, grizdamas is reiso, LT paemes nauja masina nesugebejo niekur nuvaziuoti, uzgere ir mete vilkika dokumentus palikes viduje.
  Tol kol nesusitvarkys nebus nieko is jo, nors kazkada tikrai buvo neblogas vairuotojas.
 8. Valeriu Drujinin
  Lina , Vedautos autotransportas
  Siuo metu Lietuvos vezeju imonese lankosi ir darbo iesko du Moldavijos ir Rumunijos pilietybe turintys asmenys: Drujinin Valeriu ir Stepanov Oleg.
  Sutvarkius idarbinimo dokumentus ir t.t. jie, be pranesimo, dingo nezinoma kryptimi. Bukite atsargus noredami juos idarbinti.
 9. Arunas Kaklauskas
  Ramūnas Siroveckis, T.S transportas
  Istempe puse metu,o paskui islindo pagrindine beda kaip yla is maiso.Antras reisas is eiles nuostolingas.Priezastis-alkoholis.Dingsta is rysio paromis,atsirades prikuria istoriju.Masinos neprieziura,neatsakingumas ir t.t.
 10. Sergejs Zenkovs
  Sergejs Sļadzevskis, SV auto
  Осторожно! не надёжный водитель,алкоголик и вор ,пропил все деньги,бросил машину с грузом В России,а сам вернулся в Ригу,долго искали, телефон выключил,кому нужна информация о нём 29452191
 11. Liutauras Mikšys
  Neringa , Šarinos būstas
  Variantų variantas... Nieko kito nedirba kaip tik galvoja, kaip ką ir kur nusukti, pavogti.... Pradirbo nepilnus 2 mėnesius. Per 1,5 mėnesio sugebėjo nupilti 450 litrų kuro. O atleidžiant (savo noru) sugebėjo dar ir muštynes ofise sukelti trakduodamas tai, kad jį apgavo, o jis visais labai pasitikėjo. Būkite atsargūs, kiek kur dirbo, visur buvo metamas lauk už aferas, variantus ir nesąmonės....
 12. Jaroslavas Janauskas
  Raimundas Valancius, Jumitos transportas
  Neeilinis egzempliorius. Vagis ir visiskas alkoholikas. Numete pakrauta masina ir dingo dviem savaitem, pardaves kura. Negana to jo zmona (is paziuros nevisai sveiko proto) prirase skundu kur tik imanoma prirasyti - finansiniu nusikaltimu tyrimo tarnyba, kriminaline policija, mokesciu bei darbo inspekcija ir t.t. Tipo as pagrobes ir kazkur uzdares laikau jos vyra, tipo duok jai kazkokiu pinigu ir t.t. Ankstesnese darbovietese pasirodo buvo tas pats - jo boba lakste ir visur skundus rase, o jis pasirodo net masinos kapotus bei spoilerius pardave. Zodziu jei nenorite kariauti su nesveika boba bei kad jusu imone patikrintu visos imanomos instancijos - geriau neprasidekite su Jaroslavu Janausku...
 13. Eugenijus Jančiauskas
  Raimundas Valancius, Jumitos transportas
  Tik priimtas i darba is karto prisigere ir dingo su visais automobilio bei krovinio dokumentais. Teko ieskoti po visokias landynes kol radom visiskai girta su nubrozdinta nosim...
 14. Gediminas Stuglys
  Dmitrijus Minkevicius, Rusko
  Net labai labai labai mėgsta išgerti ...
  Robertas Vitkauskas, Polita
  Megsta labai isgerti, labai.
 15. Rolandas Stanislauskas
  Donatas Krikščiūnas, PolarLine
  Sveiki. Negadinkit sau gyvenimo ir nesusidėkit su šiuo ponu.
  Eduard Vaisman, Autotentas
  Ir mes turejom problemu su sio vairuotoju. Gerai kad pats isejo, ir nespejo pridaryt daug nuostoliu
  Germanas , Baltijos transekspedicija
  Gerbiami Vadovai, bukite ATSARGUS! Jeigu priimsite i darba p.Rolanda Stanislauska turesite DIDELIU PROBLEMU !
 16. Dalius Kymantas
  Tomas Kalabeckas, UAB,,Nersvėja"
  Gimęs 1970metais.. Dirbo vairuotoju, liūdnu veideliu apsimetinėja. Prieš reisą voginėja didžiuliais kiekiais kurą, visada pradvokęs alkaholiu, melagis , šnekutis, visiems prskolinęs. Vagia naglai, po kamerom... Žodžiu naglas kaip tankas. Reiso metu naglai, vogdavo prekes už dideles sumas.. Visada turi kompanijoną kuris privažiuoja ir paiima pavogtus daiktus.. Prisiskolinęs... VISI BŪKIT ATSARGŪS!! Apsimeta nuskriaustu, būna liūdnu veideliu, o daro dideles vagystes!!! SAUGOKITIES ŠITO BRUDO!!!!!! Antstoliams prisiskolinęs iki gyvenimo galo, dėl to neturi ko prarast.. Žodžiu apgailėtinas tipss.
  Tomas Živatkauskas, Transtomis
  Vagis, aferistas, melagis. Ne vieno reiso nesugebejo suvazinet normaliai, vis sugesdavo kas nors. Salia to voge kura, pavoge pinigus skirtus kelionei, be to keliose bylose kaltinamas uz panasius dalykus.
 17. Aleksandr Kudriašov
  Grigonis Simonas, Janifra
  Jis yra geras vairuotojas, bet išvažiavęs į reisą, skambina ir grąsina kad sudaužys ekspeditorių, iš balso girdėt, kad išgėręs.
 18. Artūras Možeiko
  Asta Vadeišienė, Transimeksa
  Girtuoklis
  Zbignev Lipski, LIPtransa
  Bukite atsargus turi problema su alkogoliu.
  Zbignev Lipski, LIPtransa
  bukite atsargus turi problema su alkogoliu.
  Grigonis Simonas, Janifra
  Jis yra girtuoklis, geria reisuose po savaitę laiko, prageria visus komandiruotej duotus pinigus, o likusius pinigus slepia į kojinę.