Add response
 1. Vytautas Ulkstinas
  Kestutis Pranys, Forbija
  Labai daug geria, isidarbina imoneje ir laukia kol gaus grynu pinigu uz pervezima, kuriuos pasisavina.
 2. Remigijus Grabauskas
  Žydrūnas Galinskas, Jaudeka
  Vairuotojas nugabeno krovini i Maskva. Informavom, kad reikia paimti krovini i Lietuva. Kita diena informavo, kad krovinio nepaeme ir jis jau Latvijoje. Ir tai jau ne pirmas atvejis.
 3. Juozas Valiulis
  Sigitas Kaulinis, Mazasis krovinis
  Pridare nuostoliu firmai ir neatsiskaite. Girtuoklis, Vagis. SAUGOKITES !!!
 4. Vincas Rupšys
  Igor Smalko, Ferteksos ekspedicija
  Pirmiausia tai labai geria,buna kad geria po dvi savaites,parduoda kura ir nuneša fraktus.
 5. Audronis Mazuika
  Baltrūnienė Gražina, Novocargo
  Pirmą kartą tokį alkoholiką mačiau, pakrautą mašiną numetė, o pats užgėrė su visais mašinos rakteliais, į skambučius neatsiliepinėjo, durų nedarė, teko laužti duris, radom miegantį ant grindų, bet nors mašinos raktelius atsiėmėm. Po viso šito jis dar sugebėjo įskusti Darbo inspekcijai. Nerekomenduoju niekam su juo rizikuoti priimant į darbą, nes jis kaip tyksinti bomba, pavažiuos porą savaičių iki avanso ar pirmo atlyginimo ir poto nesirodis darbe tol kol pinigai baigsis.
  Rasa Balciuniene, Sagardas
  Girtuoklis.Neatvyks i pasikrovimo vieta.Gers 5 dienas.Parduos kura 200 litru.Telefona isjungs.Gudrus aferistas.Atleistas uz pravaikstas .SAUGOKITES.Skambinkite RASAI 869838766
 6. Rimantas Vilciauskas
  Dora Vileikiene, Arūno Maselskio įmonė
  Jokio atsakomybes jausmo, sako, kad negeriantis, bet jei užgere tai jau mažiausiai 5 dienas. Meluoja, nesugeba atsiliepti telefonu, o atsiliepes, sako, kad važiuoja, o iš tiesu geria, kai reikia vežti krovini. Giriasi, kad turi daug itakingu draugu. Atleistas už girtavima, tuo atveju gali buti pasikeites sodros pažymejima. Prieš priimdami i darba geria pagalvokit!!! Tel. 869990625
 7. Arturas Lukošiunas
  Saulius Ivanauskas, Sauliaus Ivanausko įmonė
  Degradaves girtuoklis. Jokio atsakomybes jausmo.Pragere visus pinigus duotus kelioninem išlaidoms, užgeres reiso metu (5 dienas) sugadino šaldituvini krovini už kuri reikejo susimoketi ir aisku bauda už nelaiku pristatyta krovini. Kaip veliau buvo išsiaiškinta, tas vairuotojas tokiu "šposu" buvo pridares ir kitose firmose kuriose dirbo. Iš musu firmos buvo atleistas pagal 3 griešciausius darbo pažeidimo punktus, taigi pas ji gali buti nauja darbo knygele. del pilnesnes informacijos skambinti tel.:8 686 69439. S.Ivanausko im.