Add response
 1. Viktar Ļašenko
  Maris , N Stars
  Kazhdij reis kakijeta problemi.
  Maris , N Stars
  Bili o4nj mnoga problem,nekak nemozhet vovreme dojexatj,to prapadajet na 2 - 3 dnja.
 2. Vasilijus Bucys
  Andrius Misiulis, Alanbalt group
  Nepasikeite -gere 3 men . Poliusavom ,po 3men - parase skunda i darbo inspekcija ....
  Bakutis Laurynas, Siglauda
  Bucys Vasilijus (02 1960) - dirbo imoneja virs metu, zinojome, kad kartais uzgeria, bet paskutinius tris menesius tragedija: UK gere pusantros dienos ir krovinio nepristate, grizdamas is reiso, LT paemes nauja masina nesugebejo niekur nuvaziuoti, uzgere ir mete vilkika dokumentus palikes viduje.
  Tol kol nesusitvarkys nebus nieko is jo, nors kazkada tikrai buvo neblogas vairuotojas.
 3. Valeriu Drujinin
  Lina , Vedautos autotransportas
  Siuo metu Lietuvos vezeju imonese lankosi ir darbo iesko du Moldavijos ir Rumunijos pilietybe turintys asmenys: Drujinin Valeriu ir Stepanov Oleg.
  Sutvarkius idarbinimo dokumentus ir t.t. jie, be pranesimo, dingo nezinoma kryptimi. Bukite atsargus noredami juos idarbinti.
 4. Arunas Kaklauskas
  Ramūnas Siroveckis, T.S transportas
  Istempe puse metu,o paskui islindo pagrindine beda kaip yla is maiso.Antras reisas is eiles nuostolingas.Priezastis-alkoholis.Dingsta is rysio paromis,atsirades prikuria istoriju.Masinos neprieziura,neatsakingumas ir t.t.
 5. Sergejs Zenkovs
  Sergejs Sļadzevskis, SV auto
  Осторожно! не надёжный водитель,алкоголик и вор ,пропил все деньги,бросил машину с грузом В России,а сам вернулся в Ригу,долго искали, телефон выключил,кому нужна информация о нём 29452191
 6. Liutauras Mikšys
  Neringa , Šarinos būstas
  Variantų variantas... Nieko kito nedirba kaip tik galvoja, kaip ką ir kur nusukti, pavogti.... Pradirbo nepilnus 2 mėnesius. Per 1,5 mėnesio sugebėjo nupilti 450 litrų kuro. O atleidžiant (savo noru) sugebėjo dar ir muštynes ofise sukelti trakduodamas tai, kad jį apgavo, o jis visais labai pasitikėjo. Būkite atsargūs, kiek kur dirbo, visur buvo metamas lauk už aferas, variantus ir nesąmonės....
 7. Jaroslavas Janauskas
  Raimundas Valancius, Jumitos transportas
  Neeilinis egzempliorius. Vagis ir visiskas alkoholikas. Numete pakrauta masina ir dingo dviem savaitem, pardaves kura. Negana to jo zmona (is paziuros nevisai sveiko proto) prirase skundu kur tik imanoma prirasyti - finansiniu nusikaltimu tyrimo tarnyba, kriminaline policija, mokesciu bei darbo inspekcija ir t.t. Tipo as pagrobes ir kazkur uzdares laikau jos vyra, tipo duok jai kazkokiu pinigu ir t.t. Ankstesnese darbovietese pasirodo buvo tas pats - jo boba lakste ir visur skundus rase, o jis pasirodo net masinos kapotus bei spoilerius pardave. Zodziu jei nenorite kariauti su nesveika boba bei kad jusu imone patikrintu visos imanomos instancijos - geriau neprasidekite su Jaroslavu Janausku...
 8. Eugenijus Jančiauskas
  Raimundas Valancius, Jumitos transportas
  Tik priimtas i darba is karto prisigere ir dingo su visais automobilio bei krovinio dokumentais. Teko ieskoti po visokias landynes kol radom visiskai girta su nubrozdinta nosim...
 9. Gediminas Stuglys
  Dmitrijus Minkevicius, Rusko
  Net labai labai labai mėgsta išgerti ...
  Robertas Vitkauskas, Polita
  Megsta labai isgerti, labai.
 10. Rolandas Stanislauskas
  Donatas Krikščiūnas, PolarLine
  Sveiki. Negadinkit sau gyvenimo ir nesusidėkit su šiuo ponu.
  Eduard Vaisman, Autotentas
  Ir mes turejom problemu su sio vairuotoju. Gerai kad pats isejo, ir nespejo pridaryt daug nuostoliu
  Germanas , Baltijos transekspedicija
  Gerbiami Vadovai, bukite ATSARGUS! Jeigu priimsite i darba p.Rolanda Stanislauska turesite DIDELIU PROBLEMU !
 11. Dalius Kymantas
  Tomas Živatkauskas, Transtomis
  Vagis, aferistas, melagis. Ne vieno reiso nesugebejo suvazinet normaliai, vis sugesdavo kas nors. Salia to voge kura, pavoge pinigus skirtus kelionei, be to keliose bylose kaltinamas uz panasius dalykus.
 12. Aleksandr Kudriašov
  Grigonis Simonas, Janifra
  Jis yra geras vairuotojas, bet išvažiavęs į reisą, skambina ir grąsina kad sudaužys ekspeditorių, iš balso girdėt, kad išgėręs.
 13. Artūras Možeiko
  Asta Vadeišienė, Transimeksa
  Girtuoklis
  Zbignev Lipski, LIPtransa
  Bukite atsargus turi problema su alkogoliu.
  Zbignev Lipski, LIPtransa
  bukite atsargus turi problema su alkogoliu.
  Grigonis Simonas, Janifra
  Jis yra girtuoklis, geria reisuose po savaitę laiko, prageria visus komandiruotej duotus pinigus, o likusius pinigus slepia į kojinę.
 14. Ramūnas Liubeckas
  Grigonis Simonas, Janifra
  Neatveža čekių ir reikalauja didesnės sumos negu iš tikrųju reikia, buhalterijai atsisakius mokėti,kadangi nėra čekio, čekis atsiranda, bet suma jame mažesnė negu prašė. Atsisakė važiuoti į reisą, metė mašinos dokumentus ir raktus, nes jam nepatiko kaip dirba variklis. Šis vairuotojas yra nestabilus ir neprognozuojamas.
 15. Alvydas Lisauskas
  Grigonis Simonas, Janifra
  Girtuoklis, nemoka vairuot, nesiorientuoja Europoje, nedabaigęs reiso meta mašina ir važiuoja namo, grasino darbo inspekcija.
 16. Gintautas Visockas
  Ruslanas Smorgonskis, Tredas
  Puikus vairuotojas, tikrai išmanantis savo darbą. Jokio agresivumo ar girtokliščiu tikrai nepastebieta.
  Mira , Viltaura
  Labai agresivus, nesugeba valdyti savo emiciju. Jei kas netaip grasina palikti masina europoj. Nekap nepraneses isvaziovo is pasikrovimo vietos, del sito ivekio turim dideliu nuostoliu. Venkite sito vairuotojo, priime i darba turesit tikra pragara.
  Grigonis Simonas, Janifra
  Agresyvus, atėjęs i ofisą tranko kėdes buhalterijoje, išvažiavęs i reisą buvo susimušęs Vokietijoje, o po to areštuotas, Lenkijoje pagėrė ir naktį pradėjo skambinėt tiesiogiai direktoriui ir vairuotojams. Venkite šio vairuotojo, nes priėmus į darbą, greitai pagailėsite.
 17. Valdas Jančiauskas
  Grigonis Simonas, Janifra
  Venkite VALDO JANČIAUSKO, geria reisuose ne daug, bet pripučia kai sustabdo policija, o po to sėdi kalėjime, dabar atimtas vairuotojo pažymėjimas pusmečiui, grįžęs net nesijaučia, kad padarė ką blogo.
 18. Jusef Gotoveckij
  Ilja Zhukovskij, Umėja
  Alkash, kogda brali na rabotu klialsia cto familija ego nicego obshego s alkogolem ne imeet. okazalos vsio naoborot. Hodil GOTOVIJ nedeliu potom vyvetrilsia dojehal do polshi i sdelal avariju v pjanom vide.
 19. Ivans Šulevs
  Sergey Konovalov, SK Buvauto
  Zagruzilsja na Germaniju i propal na 5 dnej. Naschli maschinu nedalako ot mesta zagruzki otkrituju, gde spal nevmenjaemij voditelj.Vse uze nachinal propivatj.Za 3 nedeli do etogo on zakodirovalsja (uze vtoroj raz).Perevozchiki budte vnimateljni!Kodirovka na nego ne dejstvuet.
 20. Jonas Gailiūnas
  Jasevičius Nerijus, Vineda
  Švaisto duotus imones pinigus,šneka su valdisku telefonu kiek tik nori(paskutinis reisas 1925 Lt.), daužo mašiną ir aiškina kad kalti kiti, melagis per visą pilvą, skaito kitus kaltais.Žmogus sąžinės neturi, atleidžiant sukūrė vagystę už 2500 Lt.,kuri paprastam žmogui aiški. Bendra skola įmonei apie 5000 Lt.Paskambinkit jei noresit priimt i darbą. mob. +370 652 33201