Add response
 1. Jarutis Arūnas
  Justas , Karmada
  Kolegos būkit atsargūs su šiu vairuotoju.Iš pažiūros normalus vyras, bet mūsų imoneje, išvykęs i pirmaji reisą, padarė daugiau nei 1000lt nuostolį(iš bakų "paslaptingai" dingo kuras). Dingo iškart po pirmojo reiso. Į telefono skambučius neatsakinejo. Po to pats paskambino ir sake kad guli ligoninėje, nors išsiaiškinus ten jo nebuvo. Iš tikrųju visą savaitę gėrė. Be to, nesenai gavom is draudimo rašta, kad Lenkijoj padare avariją. Nieko mums apie tai nesake. Ir dabar, į skambučius neatsako, durų neatidaro.Žmona visąlaik tvirtina kad išvykęs i Vokietiją pirkti mašinos.Ir taip jau visą menesį. Justas 868723897.
 2. kiseliauskas
  Gintaras , Reginta
  xxx
  Gintaras , Reginta
  xx
  Gintaras , Reginta
  pijokas
 3. Gintaras Kiseliauskas
  Gintaras , Reginta
  Degradavęs pijokėlis
  Gintaras , Reginta
  Degradavęs pijokėlis.
  Gintaras , Reginta
  Pijokas
  Gintaras , Reginta
  Šiaip sau gali nuspręsti ,jog jam reikia atsipalaiduoti ir pagerti pora savaitėlių,grįžti iš reiso su aplamdyta puspriekabe ir pareikšti,kad eilinį kartą jam papuolė blogas klijentas,pas kurį neįmanoma įvažiuoti.Teisybės irgi niekada nesako.
  Gintaras , Reginta
  Žmogeliukas,kuris gali šiaip sau užgerti porai savaitėlių,parvažiuoti su aplamdyta puspriekabe ir aiškinti,kad pas klijentą neįmanoma buvo įvažiuot.
  Gintaras , Reginta
  Žalos pridarys tikrai sočiai.Meluoja įžūliai.Gali šiap pradingti porai savaičių.
  Gintaras , Reginta
  Neprognozuojamas pijokas.
 4. Denis Bileckij
  Galina , Dilisas
  Если у Вас на фирме есть лишние деньги или хотите избавиться от какого-либо транспорта - примите на работу водителя БИЛЕЦКОГО ДЕНИСА 1976 года рождения!!! Он Вам поможет решить эти проблемы!!Еще благодаря ему Вы сможете посетить некоторые страны, например Россию чтобы вернуть свой транспорт, пообщаться с милицией, с работниками вытрезвителя и т.д. Кто не верит - попробуйте!!!
 5. Gunars Lapa
  Mārtiņš Dzenis, Traileks
  Nomet mašīnu pa ceļam ar kravu un pazūd. Eiropā pie klienta piedzeras, ka nevar parunāt. Tas viss viena reisa laikā. Darba inspekcijā viņu pazīst personīgi. Iet ar sūdzībām kā uz darbu. NEDODIET tādam auto.
  Armands Krauze, Multi Motors Transports
  Esiet uzmanīgi, stāsta ka nedrīkst pārskaitīt algu uz vina bankas karti. Darba inspekcijas VIP klients .No pīrmā reisa sak vakt sev CMR orģinālus.
  Labāk un drošāk lai mašīna stāv.
  Sanita Valaine, Sonix
  Pjanica i alkagolik, v reise delajet cto hocit, slamal mashinu i ne slova neskazal.
  Juris , MJ Transports
  U nas tozhe bilji boljshije neprijanostji s etjim fruktom, v nachalje goda! Zapil v reise i razbil mashinu!
  Grigorii Rozenhain, Ger-cargo
  Dehevlje budet, esli novaja mahina budet stojatj
  Grigorjeva Irina, RMC transports
  Нам он тоже врал, ушел в рейс и "загулял" в Шауляйе на 5 дней. Будьте осторожны!
  Grigorii Rozenhain, Ger-cargo
  Osteregaitesj dannogo voditelja, voruet, ljzet, ljubitelj podavatj v sud.
 6. Dzeraldas Zemaitis
  Burneika Gintautas, Buginta
  Džeraldas šiuo metu gyvena Ignalinos rajone, Rubelnikų kaime.
  Povilas , Abot transportas
  Rekomenduojame,vos pamačius si asmeni,arba zinant jo buvimo vieta,pranest i artimiausia policijos nuovada.Kadangi,sis asmuo tikrai yra paieskomas del gausybes nuostoliu ir vagysciu pridarytu Lietuvos vežėjų įmonėms.Veikia jis pagal viena ir ta pati sablona: prie sienos stovi ir laukia "pakeleivingos" furos.Primeluoja vairuotojui,kad paliko sugedusi arba arestuota a/m Lenkijoje ir gryzta namo.Isidarbines i nauja imone,jau pirmame reise dingsta su visais kelionei gautais pinigais ir nupila kura Marijampoles apskrityje.Mes dar spejome susisgaudyt kad jis meluoja ir niekur is Lietuvos neisvyko ir pradejom jo ieskot,o kitos imones (pvz.UAB"Dejusta" )yra prarade apie 40000 lt vien uz sio asmens parduota kura tame pat Marijampoles rajone.Todel ,tie kas gina si asmeni,pilnai imanoma,kad yra susije su sio asmens aferomis!
  Kvedaravicius Saulius, Majotrans
  Karaso ponas Gintautas Burneika apie Dzeralda Zemaiti yra gryna netiesa. Cia yra labai didelis muilo burbulas. Ponas Gintautas Burneika "BUGINTA" YRA PATS LABAJ NEMENKAS AFERISTAS.Todel jo pacio reiketu labiau saugutis ir vengti su "BUGINTA" tureti bent maziausiu reikalu. Taip smeisdamas zmones ponas Gintautas Burneika "BUGINTA" islaiko pas save veltui dirbancius vairuotojus.
  Kvedaravicius Saulius, Majotrans
  Cia kas parasyta firmos "BUGINTA" apie Dzeralda Zemaiti ira gryna netiesa. Sis asmuou t.y Ginautas Burnejka "BUGINTA" uzsiimineja aferizmu, viliojimu vajruotiju is kitu firmu, o po to vajruotoja vercia dirbti praktiskaj veltuj arba kitap ponas Gintautas gadins gyvenima vajruotojuj. Kajp ir dabar su Dzeraldu Zemajciu. Dzeraldas yra paprastas zmogus gyvena vienas ir saziningaj dirba. Jia siuo metu ruoses darbintis pas mane firmoja vairuotoju-ekspeditoriumi. Su Gintautu Burnjka esu turejas gan nemazaj nemalonumu t.y nenori Gintautas grazinti-atsiskaityti uz suteiktas paslaugas
  Burneika Gintautas, Buginta
  ATSARGIAI AFERISTAS, PASISAVINO IMONES PINIGUS, AUTOMOBILI SU KROVINIU, PASIKROVES KROVINI PRAPUOLE. PASKELBTA PAIESKA.
 7. Andris Minka
  Sintija Jaunzeme, Miļčs Transports
  Etot voditelj sdelal nashei firme boljshoi usherb i sam zbezhal.Ugrobil celij polupricep,zajehal pod most,skril to, cto razbil faru u tjagacha,kotorovo za spinoi skleil,no fara vsje ravno vipala iz rami mashini,negodna.On necesnij voditelj,vret.Oposaitesj jevo.
 8. Nikolaj Pirogov
  Viliušytė Sonata, Ivetra ir Ko
  Tik prasome nemaisyti vairuotojo Nikolaj Piragov is Kazlu Rudos su siuo neigiamu asmeniu is Kauno. Kazlurudiskis Nikolajus labai puikus vairuotojas, tik gaila, kad vardas ir pavarde sutampa.
  Rimas Skaisgiris, Rimtrans
  Tai tikrai problematiskas vairuotojas,buvom priversti atleisti.Pirmas vizitas po atleidimo darbo inspekcija.
  Žumbakis Vidmantas, Gilojos transportas
  Prikalbėjo firmos telefonu už 6000lt. Paklaustas kaip atsikaityti žada, visus pasiuntė toliau.Apsimeta labai rimtu žmogum.
  Sonata Viliusyte, Fatrans
  Labai problematiskas vairuotojas. Kam truksta problemu firmoj, priimkite ji dirbti vairuotoju.

  Kazlu rudoje gyvenantis Nikolaj Pirogov (tevavardis Dmitrijevic) nieko bendro su Nikolaj Pirogov (is Kauno) neturi.
 9. Mantas Sadelnikas
  Euvertra , Euvertra
  KONFLIKTINIS ŽMOGUS, nieko nesuprantantis, turi savo nuomone apie viską. Jei kažkas atsitinka, vienintelis teisus ir nekaltas žmogus pasaulyje yra jis pats. Turim daug problemų su užsakovais pas kuriuos jis važiavo. Nesilaiko išsikrovimo grafikų. Kada nori važiuoja, kada nori sustoja ir išjungia telefoną. Apie toki dalyką kaip navigacija nieko nesupranta. Nuvažiuoti 1000km. ne į tą pusę pusę laiko normaliu dalyku. Papildomai reikia mokyti geografijos ir išaiškinti, kad Belgija ir Olandija - tai dvi skirtingos šalys, nes sugeba jas sumaišyti važiuodamas. Jokios kritikos nepripažysta ir piktinasi, kaip apskritai galiu su juo ginčytis. Vaikščiojanti problema. P.S. Pavardė STADELNIKAS
  Raimundas Greicius, Krištodula
  Konfliktinis ZMOGUS,nieko nesuprantantis ,nedirbes,bet visiem aiskina.Turim daug problemų su krovinio gavėjais ANGLIJOJ apsivogė,sudaužė mašina ir dar sugalvojo,kad už reisą į Anglija ir atgal mes jam turim sumokėt 2500litų.ATSARGIAI.
 10. Andrejs Malishevs
  Максим Дайлида, Transmaster
  Пропал с деньгами фирмы. Ищем.
 11. Dainius Jonynas
  Aida Kupriene, Sauvaira
  Darbdaviai atsargiai!!! Girtuoklis ir melagis. Isvykes i (pirmaji musu imoneje) reisa i Vokietija sekmadienio popiete- pradingo "kaip i vandeni", nei i sms;us, nei i skambucius neatsake. Ketvirtadieni susiprates pakelti rageli pasake, kad jis dar prie Augustovo Lenkijoje. Teko vaikytis po Lenkija ir issodinti girta is automobilio. Jei nenorite nemalonumu- saugokites!
 12. Jaroslav Semaska
  Liudmila Bedunkevic, Kosterna
  Girtoklis. Geria reisose.
 13. Aleksandr Smirnov
  Ilars Kindzulis, BB trans
  LGUN I VORJUGA
  Natalija Zabigailo, Trans ports
  Poddelivaet cheki, tem samim voruet denjgi.
 14. Oleg Ivaniuk
  kazimiras Survilo, Kubiera
  Sutvarkem RUS,BY vizas apmokejom,bet ne vieno reiso taip ir nepadarė.Paskolino pinigu ir išleido gerdamas. Savalškai paliko mašina.kitą diena neatejo į darba(turedamas venintelį komplektą vilkiko raktelių)nors žinojo kad reikia važiuoti į pasikrovima.Radom tik vakare girta. Darbe nesirodo skolingas.