Add response
 1. Genadijs Ponomarenko
  Pavels Kapralovs, Solten
  Mы тоже обожглисй с ним. Bсе више сказаное правда.
  Romans , AL&Ko
  I mi popalisj s etim vodiloj! !! brosil masinu i samoe glavnoe svoroval 1100 litrov topliva! !! !! !! Ne vkoem slucae ne berite ego! !! !! !! Govarit krasivo, na vseh zaluetsja. Nebudte naivnimi kak i mi! !!
  Bogomoleca Julija, Jolan
  a kak govorit krasivo! zaslusaesja!
  Ilona Adaškeviča, Lejtrans
  Izvestnaja licnosts i nam, krasivo govorjat(pro svjazi Belorusskom FSB i. t. d. ), kogda zazali, na scet razhoda toplivo, to kilometraz Riga-Praga-Riga(dalse puskats bilo opasno jego) viros do 4300 km! ,porabotal u nas rovno 2 reisa! !!
  Slobodenuk Dmitrij, Kango
  Voruet toplivo, poddelivaet ceki. Problemi s zakonom.
 2. Francis Misjuks
  Jurijs Čanguridi, Viva Dio
  Fedorov Valerii iz Rezekne,vor,pjanica,rasprodaet imu6istvo firmi,zadolzal firme 15000 evro,budte ostaroznei,pervoe vpe4atlenie o4enj obman4ivo,v drugoi firme za 1,5-2 mesaca takze popalsa na vorovste i imu6istve firmi.informacija po tel.29981083
  Sergejs Sļadzevskis, SV auto
  Алкоголик.Вор.Рейс Рига-Пенза прошол границу и пропал. нашли через неделю. пропил все деньги. 600 лат. сам сбежал.
 3. Ivar Mere
  Aleksei Zimenkov, Tallinna Toiduveod
  Problems with alcohol.
 4. Dzeraldas Zemaitis
  Burneika Gintautas, Buginta
  Džeraldas šiuo metu gyvena Ignalinos rajone, Rubelnikų kaime.
  Povilas , Abot transportas
  Rekomenduojame,vos pamačius si asmeni,arba zinant jo buvimo vieta,pranest i artimiausia policijos nuovada.Kadangi,sis asmuo tikrai yra paieskomas del gausybes nuostoliu ir vagysciu pridarytu Lietuvos vežėjų įmonėms.Veikia jis pagal viena ir ta pati sablona: prie sienos stovi ir laukia "pakeleivingos" furos.Primeluoja vairuotojui,kad paliko sugedusi arba arestuota a/m Lenkijoje ir gryzta namo.Isidarbines i nauja imone,jau pirmame reise dingsta su visais kelionei gautais pinigais ir nupila kura Marijampoles apskrityje.Mes dar spejome susisgaudyt kad jis meluoja ir niekur is Lietuvos neisvyko ir pradejom jo ieskot,o kitos imones (pvz.UAB"Dejusta" )yra prarade apie 40000 lt vien uz sio asmens parduota kura tame pat Marijampoles rajone.Todel ,tie kas gina si asmeni,pilnai imanoma,kad yra susije su sio asmens aferomis!
  Kvedaravicius Saulius, Majotrans
  Karaso ponas Gintautas Burneika apie Dzeralda Zemaiti yra gryna netiesa. Cia yra labai didelis muilo burbulas. Ponas Gintautas Burneika "BUGINTA" YRA PATS LABAJ NEMENKAS AFERISTAS.Todel jo pacio reiketu labiau saugutis ir vengti su "BUGINTA" tureti bent maziausiu reikalu. Taip smeisdamas zmones ponas Gintautas Burneika "BUGINTA" islaiko pas save veltui dirbancius vairuotojus.
  Kvedaravicius Saulius, Majotrans
  Cia kas parasyta firmos "BUGINTA" apie Dzeralda Zemaiti ira gryna netiesa. Sis asmuou t.y Ginautas Burnejka "BUGINTA" uzsiimineja aferizmu, viliojimu vajruotiju is kitu firmu, o po to vajruotoja vercia dirbti praktiskaj veltuj arba kitap ponas Gintautas gadins gyvenima vajruotojuj. Kajp ir dabar su Dzeraldu Zemajciu. Dzeraldas yra paprastas zmogus gyvena vienas ir saziningaj dirba. Jia siuo metu ruoses darbintis pas mane firmoja vairuotoju-ekspeditoriumi. Su Gintautu Burnjka esu turejas gan nemazaj nemalonumu t.y nenori Gintautas grazinti-atsiskaityti uz suteiktas paslaugas
  Burneika Gintautas, Buginta
  ATSARGIAI AFERISTAS, PASISAVINO IMONES PINIGUS, AUTOMOBILI SU KROVINIU, PASIKROVES KROVINI PRAPUOLE. PASKELBTA PAIESKA.
 5. Virgis Vaitkevicius
  Šmitienė Vida, Jūros vingis
  Neatsakingas,nori vazuoja nori ne.Nepriziuri masinos.Uzgere sustoja tik po keliu dienu.Atleidus,skundzia visur kur imanoma.
 6. Algis Puidokas
  Jelena Litvinenko, Transmetal group
  .
  Antanas Kačinskas, Antano Kačinsko paslaugų įmonė Akacija
  Aferistas ir melagis.
 7. Henrikas-Viačeslavas Dukšta
  Adas Makackas, A.Brusoko PI
  Is paziuros normalus zmogus. Issilavinimas - aukstasis. Alkoholis nesvetimas reise, nesvarbu kokia krovinio verte. Atsakomybes trukumas. Dirba tol, kol atidirba buvusios imones skolas. Po to, vel alkoholis, grasinimai, skolos ir laimes ieskojimas kitose imonese.
 8. Vytautas Bružas
  Regina Vaitilioniene, Arvydo Vaitilionio I.Į.
  Jei norite susirgti neuroze ir ilgų nemigos naktų priimkite į darbą Vytautą Bružą,tai jums bus "garantuota".Skambinkite papasakosiu smulkiau.868213837
 9. Raimondas Savatinskas
  Einius Žukauskas, Eurazijos logistika
  Tą pacią problemą su šiuo vairuotoju turėjome ir mes. Ne gana to, dar ir išsikrovus krovinį dažnai trūkumas būdavo. Mįslingai dingdavo vežami maisto produktai.Atleistas teisybės ieško inspekcijose.Būkite atsargūs kolegos.
  Giedrius Kapočiūnas, Fatrans
  pijokas kaip reta. pirmadieniais nepavaziuoja, o atleistas begioja po inspekcijas
 10. Romualdas Didikas
  Eglė Valušienė, VVI Transport
  Mes irgi turejome su juo problemu.
  Ricardas Sablovskis, Vilniaus riedmė
  Jei šis vairuotojas atvyks darbintis,butinai paskambinkit i musu imone.Sukcius.Dar tokiu esu nemates.
 11. Rimantas Franckevičius
  Ogelbaitė-Pangonienė Kristina, Ogvita -V.Ogelbos įmonė
  Saugokitės, kelionėje girtuokliauja, laiku nepristato krovinio, pasiteisinti visada sugeba, paskutinį kartą gamykloje(pasikrovimo vietoje) pasirodė girtas, sukėlė konfliktą galiausiai paliko auto likimo valei ir išvažiavo namo. Didžiausias tinginys, jo teigimu, kelyje nuleistą padangą labai pavojinga keisti, todėl kviecia auto servisą:.
 12. Anatolij Popov
  Konstantinas Gorbas, Tibus
  Po reiso "dingo" su dokumentais menesiui, i telefono skambucius neatsiliepinejo, neatsiskaite uz pinigus. Atsargiai!
 13. Vytautas Spulys
  Michail Titov, Via Vitae
  Kolegos būkit atsargūs su šiu vairuotoju. Mūsų imoneje padarė daugiau nei 20000 lt nuostolį.(per 1.5 menesio pardave kuro šiai sumai). Visiškai nepaiso imones vidaus tvarkos ir darbo principu. Melagis, sukcius, vagis.
 14. Slavomir Karvel
  Giedre Balkute, Transdema
  girtuoklis be atsakomybes jausmo is pirmo reiso uzgere savaite vokietijoje teko siusti kita vairuotoja
  Andrius Peciukenas, Cargo and go
  Girtuoklis, nesugeba sustot. Jei vaziuoja su zmona, tai dar laikosi.
 15. Aliaksandr Bobin
  Silvija Girulskienė, Autoduetas
  Geriau nesusidėkite, vaidina labai razumną, viską išmanantį, o iš tiesų bukumo įsikūnijimas. NAGLAS, važiuoja tik ten, kur jis anksčiau buvęs, į Gdanską ačiū dievui vos ne 5 dienas važiavo. ir dar pasirodo, kad taurelę kilnoja, per vėlai sužinojopm, kad išvarytas iš ankstesnės įmonės. pakrovė mašimą, pasiėmė pinigus kelionei ir pabėgo. ir iš vis, pasirodo, jam tik reikia lietuviškos vizos. viskas jam blogai: fura bloga, keliai blogi, už kelius reik mokėti, krovinys jam nepatinka ir t.t. išlaidų tiek padarė, kad reisas nuostolingas išėjo. o galiausiai net nevykdo vadybininkų nurodymų, o chamiškai apstaugia.
 16. Antanas Valaitis
  Jūratė Olbutienė, Asitransa
  Dirbo pas mus 4mėn ir per tą laiką spėjo sudeginti 3 sankabas, apdaužyti vilkiką.Grįžo iš Čekijos tuščias,nepaėmęs krovinio,pareiškė kad turi svarbių reikalų namuose. Po to dingo 5savaitėms,neatsiskaitęs už reisus. Mes atleidom už pravaikštas.Po 5 savaičių atsirado ir pradėjo rašyti skundus įvairioms instancijoms.Firmai liko skolingas 3500lt.Saugokitės senio.
 17. Valentin Platacis
  Edgars Višņevskis, Velgs
  Neadekvāts darbinieks,zog degvielu,draud ar darba inspekciju.Nevienam neiesaku.
  Samuilova Lubov, Kredo FH
  Согласны. У этого водителя большие проблемы с головой. Может потерять груз, при этом нам же и угрожает.
  Samuilova Lubov, Kredo FH
  Soglasni, u etogo voditelja problemi s golovoj. Mozet potegjatj gruz, pri etom nam ze i ugrožaet. Prinosit odni ubitkidlja firme.
  Соловьёв Александр, Alans Pluss
  Опуская ненормативную лексику - безответственный, неадекватный.
 18. Kęstutis Ostreika
  Einius Žukauskas, Eurazijos logistika
  Saugokite kolegos sio vairuotojo. Jam vaziuojant kuro norma pakyla iki 47ltr/100km. Per 3 reisus sugebejo ivaryt nuostoli 700ltr. Atleistas bando teisybes iekoti valstybinese institucijose. Atsargiai !!!!
 19. Gunars Lapa
  Mārtiņš Dzenis, Traileks
  Nomet mašīnu pa ceļam ar kravu un pazūd. Eiropā pie klienta piedzeras, ka nevar parunāt. Tas viss viena reisa laikā. Darba inspekcijā viņu pazīst personīgi. Iet ar sūdzībām kā uz darbu. NEDODIET tādam auto.
  Armands Krauze, Multi Motors Transports
  Esiet uzmanīgi, stāsta ka nedrīkst pārskaitīt algu uz vina bankas karti. Darba inspekcijas VIP klients .No pīrmā reisa sak vakt sev CMR orģinālus.
  Labāk un drošāk lai mašīna stāv.
  Sanita Valaine, Sonix
  Pjanica i alkagolik, v reise delajet cto hocit, slamal mashinu i ne slova neskazal.
  Juris , MJ Transports
  U nas tozhe bilji boljshije neprijanostji s etjim fruktom, v nachalje goda! Zapil v reise i razbil mashinu!
  Grigorii Rozenhain, Ger-cargo
  Dehevlje budet, esli novaja mahina budet stojatj
  Grigorjeva Irina, RMC transports
  Нам он тоже врал, ушел в рейс и "загулял" в Шауляйе на 5 дней. Будьте осторожны!
  Grigorii Rozenhain, Ger-cargo
  Osteregaitesj dannogo voditelja, voruet, ljzet, ljubitelj podavatj v sud.