Add response
 1. Rolandas Stanislauskas
  Donatas Krikščiūnas, PolarLine
  Sveiki. Negadinkit sau gyvenimo ir nesusidėkit su šiuo ponu.
  Eduard Vaisman, Autotentas
  Ir mes turejom problemu su sio vairuotoju. Gerai kad pats isejo, ir nespejo pridaryt daug nuostoliu
  Germanas , Baltijos transekspedicija
  Gerbiami Vadovai, bukite ATSARGUS! Jeigu priimsite i darba p.Rolanda Stanislauska turesite DIDELIU PROBLEMU !
 2. Dalius Kymantas
  Tomas Živatkauskas, Transtomis
  Vagis, aferistas, melagis. Ne vieno reiso nesugebejo suvazinet normaliai, vis sugesdavo kas nors. Salia to voge kura, pavoge pinigus skirtus kelionei, be to keliose bylose kaltinamas uz panasius dalykus.
 3. Aleksandr Kudriašov
  Grigonis Simonas, Janifra
  Jis yra geras vairuotojas, bet išvažiavęs į reisą, skambina ir grąsina kad sudaužys ekspeditorių, iš balso girdėt, kad išgėręs.
 4. Artūras Možeiko
  Asta Vadeišienė, Transimeksa
  Girtuoklis
  Zbignev Lipski, LIPtransa
  Bukite atsargus turi problema su alkogoliu.
  Zbignev Lipski, LIPtransa
  bukite atsargus turi problema su alkogoliu.
  Grigonis Simonas, Janifra
  Jis yra girtuoklis, geria reisuose po savaitę laiko, prageria visus komandiruotej duotus pinigus, o likusius pinigus slepia į kojinę.
 5. Ramūnas Liubeckas
  Grigonis Simonas, Janifra
  Neatveža čekių ir reikalauja didesnės sumos negu iš tikrųju reikia, buhalterijai atsisakius mokėti,kadangi nėra čekio, čekis atsiranda, bet suma jame mažesnė negu prašė. Atsisakė važiuoti į reisą, metė mašinos dokumentus ir raktus, nes jam nepatiko kaip dirba variklis. Šis vairuotojas yra nestabilus ir neprognozuojamas.
 6. Alvydas Lisauskas
  Grigonis Simonas, Janifra
  Girtuoklis, nemoka vairuot, nesiorientuoja Europoje, nedabaigęs reiso meta mašina ir važiuoja namo, grasino darbo inspekcija.
 7. Gintautas Visockas
  Ruslanas Smorgonskis, Tredas
  Puikus vairuotojas, tikrai išmanantis savo darbą. Jokio agresivumo ar girtokliščiu tikrai nepastebieta.
  Mira , Viltaura
  Labai agresivus, nesugeba valdyti savo emiciju. Jei kas netaip grasina palikti masina europoj. Nekap nepraneses isvaziovo is pasikrovimo vietos, del sito ivekio turim dideliu nuostoliu. Venkite sito vairuotojo, priime i darba turesit tikra pragara.
  Grigonis Simonas, Janifra
  Agresyvus, atėjęs i ofisą tranko kėdes buhalterijoje, išvažiavęs i reisą buvo susimušęs Vokietijoje, o po to areštuotas, Lenkijoje pagėrė ir naktį pradėjo skambinėt tiesiogiai direktoriui ir vairuotojams. Venkite šio vairuotojo, nes priėmus į darbą, greitai pagailėsite.
 8. Valdas Jančiauskas
  Grigonis Simonas, Janifra
  Venkite VALDO JANČIAUSKO, geria reisuose ne daug, bet pripučia kai sustabdo policija, o po to sėdi kalėjime, dabar atimtas vairuotojo pažymėjimas pusmečiui, grįžęs net nesijaučia, kad padarė ką blogo.
 9. Jusef Gotoveckij
  Ilja Zhukovskij, Umėja
  Alkash, kogda brali na rabotu klialsia cto familija ego nicego obshego s alkogolem ne imeet. okazalos vsio naoborot. Hodil GOTOVIJ nedeliu potom vyvetrilsia dojehal do polshi i sdelal avariju v pjanom vide.
 10. Ivans Šulevs
  Sergey Konovalov, SK Buvauto
  Zagruzilsja na Germaniju i propal na 5 dnej. Naschli maschinu nedalako ot mesta zagruzki otkrituju, gde spal nevmenjaemij voditelj.Vse uze nachinal propivatj.Za 3 nedeli do etogo on zakodirovalsja (uze vtoroj raz).Perevozchiki budte vnimateljni!Kodirovka na nego ne dejstvuet.
 11. Jonas Gailiūnas
  Jasevičius Nerijus, Vineda
  Švaisto duotus imones pinigus,šneka su valdisku telefonu kiek tik nori(paskutinis reisas 1925 Lt.), daužo mašiną ir aiškina kad kalti kiti, melagis per visą pilvą, skaito kitus kaltais.Žmogus sąžinės neturi, atleidžiant sukūrė vagystę už 2500 Lt.,kuri paprastam žmogui aiški. Bendra skola įmonei apie 5000 Lt.Paskambinkit jei noresit priimt i darbą. mob. +370 652 33201
 12. Leonas Musnikas
  Vladimiras Ivanovas, Vladimiro Ivanovo IĮ
  Vairuotojas labai neatsakingas, pastoviai apdaužo sunkvežimius, pastoviai su kvapeliu. Atleistas iš darbo geruoju, bet vistiek prisiskundė VKTI, Valstybinei darbo inspekcijai. Mindaugas, 869877141; 852131764.
 13. Stanislavas Korkuc
  Statkus Edgaras, Vilnesta
  Eilinis pijokas nešantis tik nuostolius
 14. Aleksandr Martynov
  Statkus Edgaras, Vilnesta
  Prašnekėjo tel apie 3000LT. Firmos duotą navigacija atidavė kaip kyšį policijai. Pragrė teises Lenkijoje. Apgaulės budu išviliojo pinigu iš firmos ir kitų vairuotojų. Pavogė kurą ir pametė mašiną Ukrainoje.....Sakė kažkada atidirbs.....
 15. Leonid Škalikov
  Statkus Edgaras, Vilnesta
  Nesugebantis dirbti žioplas vairuotojas. Pridarė nuostolių kurie buvo išskaičiuoti iš algos, tada prasidejo aiškinimasis su žmonos pagalba ir rašymas skunų i inspekcijas.
  Prieš tai buvo užgėręs ne reiso metu, tačiau nieko nepranešęs. Dingo savaitei.
  Statkus Edgaras, Vilnesta
  Žioplas vairuotojas, pridirbo nuostolių kurie buvo išskaiciuoti iš algos. Tada prasidėjo aiškinimasis kartu su žmonos pagalba. Išejo iš darbo, negražino telefono nei pinigų iduotu į reisą. Prasidėjo skundų rašymai į inspekcijas. Ankščiau buvo uzgėręs nereiso metu, nieko neinformavęs, savaitę dingo...
  Statkus Edgaras, Vilnesta
  Zioplas vairuotojas, pridirbo nuostoliu uz kurie buvo isskaiciuoti is algos. Tada prasidejo aiskinimasis kartu su zmonos pagalba. Isejo is darbo, negrazino telefono. Prasidejo skundu rashymai i inspekcijas.
  Anksciau buvo uzgeres nereiso metu, savaite dinges...
 16. Sergejs Stašans
  Viktorija Gubina, O.V.I. trans
  Konkretnij alkogolik!!!! Terpeli ego poka bila problema s rabocej siloj. Posle ocerednogo zapoja vignali!!! Pjanstvo podtverzdaetsja prikrepljonimi objasnitelnimi.
  Olegs Vrublevskis, O.V.I. trans
  Bili problemi
 17. Aleksandrs Boroviks
  Viktorija Gubina, O.V.I. trans
  Pil na kazdom otstoe,pri etom zvonil po nocam i pridumival vsjakie problemi ctobi deneg prislali.
  Olegs Vrublevskis, O.V.I. trans
  bili problemi,vsego ne napishesh.
 18. Saulius Kygas
  Grabliauskas Algimantas, Rimansta
  Girtuoklis - padirbs mėnesį, gal du ir dings 2-3 savaitėm. Susisiekti nepavyks, nes telefonas jau bus išjungtas. Gali perveždamas krovinį, dalį parduot. Mėgsta brangiai užsienyje remontuotis vilkiką, bet VAT faktūros nesugeba parvežt. Jeigu ras kam kurą parduot, tai būtinai parduos. Žmogus jau tiek skolingas, kad net antstoliai nesugebės per visą jo gyvenimą skolų išieškot.